Hidrografijos Aktyvatorius A ir B kiekvienas 500ml hidrografinių Aktyvatorius Vandens Perdavimo Spausdinimo Kino Aktyvatorius A B

n383

€57.59

-9.38

€66.97

-14 %

Nauja prekė

Hidrografijos Aktyvatorius A ir B kiekvienas 500ml hidrografinių Aktyvatorius Vandens Perdavimo Spausdinimo Kino Aktyvatorius A B

Paketas Apima:

500ML Aktyvatorius 500 ml Aktyvatorius B

Vandens perdavimo spausdinimo technologija

Vandens Perdavimo Spausdinimo vienos rūšies apdailos technologijas, kailis norimą modelį 3D kreivė. Siekiant, kad paviršiaus, gražus ir pridėti vertės produktų, mes galime taikyti šią technologiją perdavimas-spausdinkite modelius, pavyzdžiui, medinių grūdai, marmuro grūdelių, anglies pluošto modelius, kamufliažas, modelius ir net savo dizaino jis. Jis gali būti taikomas daugelyje pramonės šakų, tokių kaip automobilių dalys, transporto dalys, buitinė technika, avalynė, baldai. Beveik kiekvienos rūšies medžiagos gali būti taikomos, ypač plastiko.

Pagrindiniai proceso tvarka: grimzlė, pagrindo spalva danga, plėvelės aktyvavimo, skleisti kino vandens, perdavimo spausdinimo, skalbimo ir viršaus danga.Naujausias technologijas, vandens perdavimo filmas yra naudojamas rašalinis spausdintuvas su vandens perdavimo rašalo ir kino. Bet pritaikyti vaizdą galima perkelti ant objektų.

Vandens perdavimo spausdinimo aktyvatorius A ir B aprašymas

Aktyvatorius yra naudojamas TUŠČIAS vandens perdavimo spausdinimo filmas, tinka tuščią spausdinimui PVA filmas. Aukštos kokybės aktyvatorius, padėti išspręsti vandens pagrindo dažų plėvele.

Su mūsų aktyvatorius, mes galime apsaugoti savo vandens pagrindu rašalas iš tirpstančio vandens!!!

Kuo skiriasi aktyvatorius A ir B?

1. Mes turime dviejų rūšių hidrografijos filmas, vienas iš jų yra tuščias filmas rašalinis spausdintuvas spausdinimas, kita jau yra atspausdintas ofsetu spausdintuvą.

2. Tuščias filmas gali spausdinti iki pigmentinio rašalo su rašaliniu spausdintuvu, ir spausdintos plėvelės spausdinama naudojant naftos pagrindu rašalas kompensuoti su spausdintuvu.

3. Į aktyvatorius yra naudojamas nustatant pigmentinis rašalas ant šio filmo. Kai mes įdėti filmą apie vandens aktyvatorius B yra naudojami liquify filmas.

4. Tuščias filmas, reikia ir aktyvatorių A ir B, o spausdinta plėvelė, tokių kaip anglies pluošto plėvelė, tik reikia aktyvatorius B.

5. Prašome atkreipti dėmesį, kad aktyvatorius yra tik Tuščias filmas tik.

Žymos: aktyvatorius a, aktyvatorius b, aktyvatorius hidrografijos, Pigūs aktyvatorius a, Aukštos Kokybės aktyvatorius b, Kinija aktyvatorius hidrografijos Tiekėjų

Įtampa 220V
aktyvatorius a b hidrografijos aktyvatorius a b hidrografijos
Prekės Pavadinimas einkshop
vandens perdavimo spausdinimo vandens perdavimo spausdinimo
hidrografijos kino aktyvatorius hidrografijos kino aktyvatorius
Vandens perdavimo vandens perdavimo spausdinimo kino aktyvatorius
Kiekis Aktyvatorius A ir B kiekvienas 500ml
aktyvatorius hidrografijos aktyvatorius hidrografijos
vandens perdavimo spausdinimo filmas Hidrografijos Aktyvatorius Vandens Perdavimo Spausdinimo Filmas
hydrographics aktyvatorius hydrographics aktyvatorius
Naudojimas tinka plastiko, metalo, keramikos, medžio, akmens, dervos
Modelio Numeris Hidrografijos Aktyvatorius A ir B
filmas activateur filmas activateur
Tipas Kita

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai